سوالات متداول

همه جوره ما کمکتان میکنیم تا راحت تر از آن که فکرشو میکنید به خواسته خود برسید.

شروع کنید

همه چیز برای شروع کار باید بدانید

فالوورجت بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه شبکه های اجتماعی دارد.ما تنها شرکتی هستیم که در این زمینه به صورت رسمی و قانونی در حال فعالیت هستیم 
 واتساپ و تلگرام پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌شود.تمامی سفارشات اینستاگرام به صورت خودکار و آنی پس از پرداخت انجام میشود و شما می توانید با انتخاب یک سرویس ارزان قیمت آنی بودن سفارش را امتحان کنید.

تنها کافیه با انتخاب کردن سرویس مورد نظرتون از طریق منوی سایت و انتخاب آیتم مورد نظر و پر کردن فرم ثبت سفارش و پرداخت سفارشتون رو ثبت کرده و خریدتون رو انجام بدید.

بعد از ثبت سفارش نیازی به تماس با پشتیبانی نیست سفارشات به صورت خودکار ثبت و انجام میشه در صورتی که بعد از یک روز سفارشتون شروع نشده بود جهت پیگیری به پشتیبانی پیام بدید.

سفارشات اینستاگرام در صورتی که سفارشتون رو صحیح ثبت کنید، پس از پرداخت به صورت آنی شروع میشه و سفارشات دیگر شبکه‌های اجتماعی ممکن است بین ۱ تا ۱۲ ساعت شروع سفارش زمان ببرد.

متاسفانه به دلیل اینکه سفارشات به صورت اتوماتیک بعد از پرداخت شروع می‌شود امکان لغو سفارشات به هیچ وجه وجود ندارد.

تمام سرویس‌های ارسال فالوور در تمامی دنیا دارای ریزش هستند و این یک امر اجتناب ناپذیر است اما با خرید سرویس‌های گارانتی دار گلدفالوور نگران ریزش نباشید و تنها با ارائه شماره سفارش به پشتیبانی میتونید درخواست جبران ریزش بدید و برای شما به صورت جبرانی فالوور ارسال میشود

برای پیگیری سفارش کافیست شماره سفارش خود را به همراه سوالتون به پشتیبانی واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.و یا از طریق حساب کاربری از بخش پیگیری سفارشات

فالوور های ارسالی از فالوورجت واقعی هستند اما این واقعی بودن به معنی تاثیر گذاشتن فالوور ها به روی پیج شما از نظر لایک کامنت بازدید نخواهد بود.
این سرویس ها مناسب بالا بردن عدد پیج شما هستند و اکانت ها توسط انسان ساخته شدن و توسط ربات یا نرم افزار ساخته نشدن.
کاربران از طریق اپلیکیشن ما با دریافت هزینه، شما رو فالو میکنند

در صورتی که از درگاه پرداخت به هر دلیلی به وب سایت برنگردید، سفارش شما هرچند پول از حساب شما کسر شده باشه ناموفق میشه و معمولاً در این شرایط بعد از یک یا دو ساعت در روز های کاری، پول به حساب شما برگشت میشه. در صورتی که مبلغ برگشت نشد بعد از سه روز به پشتیبانی فالوورجت مراجعه کنید.

در صورتیکه سفارشات شما زیاد است و مبالغ زیادی از سایت خریداری میکنید، برای دریافت تخفیف می توانید به پشتیبانی واتساپ و یا تلگرام پیام دهید و کد تخفیف اختصاصی دریافت کنید.

سفارش لایک اینستاگرام به صورت خودکار انجام می شود. شروع نشدن سفارش لایک شما میتواند به دو دلیل باشد :
۱_ پیج تان در حالت پرایوت هست.
۲_به جای اینکه لینک پست را وارد کنید آیدی پیج وارد کردید.
برای خرید لایک باید لینک پست مورد نظرتون رو در فرم ثبت سفارش ثبت کنید و پیج پرایوت نباشد.

در صورتی که سفارش برای آیدی اشتباه ثبت کرده باشید دو حالت امکان دارد:
۱_آیدی که ثبت کردید وجود نداشته باشد که در این صورت امکان اصلاح سفارش وجود دارد و شما می توانید به پشتیبانی مراجعه کرده و شماره سفارش خود را به همراه آیدی صحیح ارسال کنید.
۲_حالت دوم زمانی است که آیدی ثبت شده شما وجود داشته باشد. در این صورت فالوور برای پیجی که ثبت کردید، ارسال شده و قابلیت کنسل کردن سفارش و یا اصلاح سفارش وجود ندارد.

پیامهای پشتیبانی معمولاً زیاد است و با توجه به ظرفیت محدود پاسخگویی پشتیبان های فالوورجت ممکن است پاسخ گویی شما از چند دقیقه بعد از پیام دادن تا یک روز زمان ببرد.
بعد از ارسال پیام صبور باشید و مجدد پیام نفرستید چرا که اولویت پاسخگویی در پشتیبانی به پیام‌های قدیمی تر می باشد و با هر بار پیام مجدد دادن، شما در انتهای صف پاسخگویی قرار خواهید گرفت و پاسخگویی دیرتر انجام میشود.

این سولات مهم بخون!!!!

با رعایت کردن این چند مورد به راحختی سفارش دهید.

صفحه اینستاگرام خود را از حالت خصوصی (public) خارج کنید.اگر پیج شما  در حالت خصوصی باشد سفارشات ارسال نخواهند شد.

دوستان لطقا قبل از ثبت سفارش سرویس در وب سایت ما ورود و یا ثبت نام کنید سپس سفارش خود را ثبت کنید. تا هم امتیاز دریافت کنید هم بتونید سفارشتون پیگیری کنید هم هدیه بگیرید.

برای ثبت نام یا ورود اینجا کلیک کنید.

دوستان در قسمت تسویه حساب بنا به درخواست سرویس خرید خود اطلاعات خود را وارد کنید.

مثلا برای سفارش فالوور باید آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید ویا سرویس لایک کامنت یا ویو باید لینک پست خود را وارد کنید.یا برای خدمات تلگرام باید آیدی کانال یا آیدی گروه را واردی کنید مربوط به سفارش

فالوورجت یه بخشی برای شما ایجاد کرده که میتونید از اون قسمت از تمامی خدمات سایت ما بفروشید و یه درصدی پورسانت دریافت کنید.

تازه برای بازاریاب های فالوورجت خدمات بهتری داریم برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

از ما چیزی بپرسید